Parohia Romano-Catolică Timișoara VII Freidorf - Biserica Romano-Catolică Freidorf - www.bisericafreidorf.ro

Parohia Romano-Catolică Timișoara VII Freidorf se angajează să vă protejeze confidențialitatea și să aplice tehnici care vă oferă o experiență online puternică și sigură. Prezenta declarație de confidențialitate se aplică site-ului Parohia Roman-Catolică Timișoara VII Freidorf și reglementează colectarea și utilizarea datelor. Prin folosirea site-ului web Parohia Romano-Catolicä Timisoara VII Freidorf, sunteti de acord cu practicile de date descrise in aceasta declaratie.

Colectarea informațiilor dvs. personale

Parohia Romano-Catolică Timișoara VII Freidorf colectează informații de identificare personală, cum ar fi adresa dvs. de e-mail, numele, adresa de domiciliu și numărul de telefon.

Există, de asemenea, informații despre hardware-ul și software-ul computerului, care sunt colectate automat de la furnizor. Aceste informații pot include: adresa IP, tipul de browser, numele de domeniu, timpii de acces și adresele site-urilor web care fac trimitere.

Parohia Romano-Catolicä Timisoara VII Freidorf nu este responsabila pentru declaratiile de confidentialitate sau pentru alte continuturi pe site-urile Web din afara site-ului Parohia Romano-Catolicä Timisoara VII Freidorf.

Utilizarea informațiilor dvs. personale

Colectăm și folosim informațiile dvs. personale pentru a opera site-ul web Parohia Romano-Catolică Timișoara VII Freidorf și pentru a livra serviciile pe care le-ați solicitat.

Parohia Romano-Catolicä Timisoara VII Freidorf nu vinde sau inchiriaza informatiile dumneavoastra catre terti.

Parohia Romano-Catolicä Timisoara VII Freidorf nu folosește sau dezvăluie informații personale sensibile fără acordul dvs. explicit.

Parohia Romano-Catolicä Timisoara VII Freidorf va dezvalui informatiile dvs. personale, fara notificare, numai daca acest lucru este cerut de lege sau in buna credinta ca aceasta actiune este necesara pentru: a se conforma prevederilor legii; protejarea și apărarea drepturilor sau proprietății Parohiei Romano-Catolice Timișoara VII Freidorf; și, în circumstanțe exigente, să protejeze siguranța personală a utilizatorilor Parohiei Romano-catolice Timișoara VII Freidorf sau a publicului.

Unul dintre scopurile primare ale cookie-urilor este de a oferi o caracteristică de confort pentru a vă economisi timp. Scopul unui cookie este să spună serverului Web că ați revenit la o anumită pagină. De exemplu, dacă personalizați paginile Parohia Romano-Catolică Timișoara VII Freidorf sau dacă vă înregistrați la site-ul Parohia Romano-Catolică Timișoara VII Freidorf, un fișier cookie îl ajută pe Parohia Romano-Catolică Timișoara VII Freidorf să-și amintească informațiile dvs. specifice despre vizitele ulterioare. Acest lucru simplifică procesul de înregistrare a informațiilor dvs. personale. Când vă întoarceți la același site web, informațiile pe care le-ați furnizat anterior pot fi preluate, astfel încât să puteți utiliza cu ușurință funcțiile personalizate.

Securitatea informațiilor dvs. personale

Parohia Romano-Catolică Timișoara VII Freidorf vă asigură informațiile dvs. personale împotriva accesului, utilizării sau dezvăluirii neautorizate. Parohia Romano-Catolicä Timisoara VII Freidorf asigura informatiile de identificare personala furnizate pe serverele de computere intr-un mediu controlat, protejat, protejat de accesul, utilizarea sau dezvaluirea neautorizata. Atunci când informațiile personale sunt transmise pe site-ul web, acestea sunt protejate prin utilizarea unei criptări, cum ar fi protocolul Secure Socket Layer (SSL).

Modificări la această declarație

Parohia Romano-Catolică Timișoara VII Freidorf va actualiza ocazional această declarație de confidențialitate pentru a reflecta feedback-ul primit. Parohia Romano-Catolică Timișoara VII Freidorf vă încurajează să revizuiți periodic această declarație pentru a fi informat despre modul în care Parohia Romano-Catolică Timișoara VII Freidorf vă protejează informațiile.

Informații de contact

Dacă credeți că Parohia Romano-catolică Timișoara VII Freidorf nu a respectat această declarație, vă rugăm să contactați Parohia Romano-catolică Timișoara VII Freidorf prin e-mail. Vom folosi eforturi comerciale rezonabile pentru a determina și remedia cu promptitudine problema.

Biserici și case de rugăciuni:

Biserica Romano-Catolică Şag

Comunitatea Romano-Catolică Şag

Biserica Romano-Catolică Parța

Comunitatea Romano-Catolică Parța

Casa de rugăciune Sânmihaiu Român

Comunitatea Romano-Catolică Sânmihaiu Român

Biserica Romano-Catolică Peciu Nou

Comunitatea Romano-Catolică Peciu Nou

Biserica Romano-Catolică Giulvăz

Comunitatea Romano-Catolică Giulvăz

Biserica Romano-Catolică Sânmihaiu German